aboutus

Profil firmy

Guangzhou T & C Tent Co., Ltd., została założona w 2005 roku, jest dużym przedsiębiorstwem namiotowym, które specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i wynajmie dużych namiotów. Teraz mamy ponad 500 pracowników i założyliśmy Dział Projektowania, Dział Produkcji, Dział Marketingu, Dział Inżynierii i Dział Magazynowania. Nasz zakład zajmuje powierzchnię 23.000 metrów kwadratowych w dzielnicy Nansha w Kantonie i cieszy się łatwym dostępem do transportu drogą powietrzną, morską i lądową. Poza tym nasza działalność jest dostępna dla ponad 20 prowincji i miast w całym kraju, a nasze produkty zostały sprzedane do 76 krajów na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Austrii, Afryce, Europie i Azji Południowo-Wschodniej i tak dalej.
Nowoczesny sprzęt, proces naukowy i pierwszorzędna technologia pozwalają nam projektować i rozwijać zindywidualizowane produkty, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkowników i cieszyć się wysoką renomą na całym świecie. Teraz nasze namioty są dostępne do sprzedaży i wynajmu o powierzchni 300 000 metrów kwadratowych i mogą zaoferować tymczasową przestrzeń dla różnych aktywności domowych i potrzeb w zakresie przechowywania w dowolnym momencie.
Produkujemy głównie duży namiot, namiot podwieszony, namiot pagodowy, namiot łukowy, namiot wielokątny, namiot weselny, namiot przemysłowy, namiot hotelowy, membrana rozciągliwa, konstrukcja membranowa, namiot aktywności, namiot weselny, namiot weselny, namiot wystawowy, namiot wystawowy, namiot pagodowy, namiot europejski i tak dalej. Nasze namioty mieszczą się w takich specyfikacjach jak 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 20, 21, 25, 30, 35, 40, 50, 60 i 75m. W tym samym czasie wnętrze namiotu można wyposażyć w podłogową, lekką, płócienną zasłonę, klimatyzator, kolorowy telewizor, biurko, krzesło, twardą ścianę, szklane drzwi, mobilną toaletę, usługi hotelowe i inne powiązane obiekty. Nasze namioty mogą być instalowane na twardym podłożu (podłożu cementowym), miękkiej podłodze (glebie), płytce ceramicznej i podłożu, które nie mogą zostać uszkodzone. Dodatkowo nasze namioty można przymocować za pomocą odpowiednich śrub, gwoździ i płyt łożyskowych. Powiązane obiekty pomocnicze i specjalne wymagania mogą być również spełnione.
Od momentu założenia nasza firma stworzyła namioty i zintegrowany sprzęt dla dużych imprez sportowych, wystaw, wystaw, uroczystości weselnych na świeżym powietrzu, uroczystości, przyjęcia, promocje produktów, działania festiwalowe, przemysłowe półstałe magazyny i pomoc w nagłych wypadkach. W obszarze wystawienniczym dostarczyliśmy namioty na 106., 108. i 109. Targi Kantońskie. Jeśli chodzi o sport, dostarczyliśmy produkty na Mistrzostwa Świata Kobiet w FIFA 2007, Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie (w tym Igrzyska Olimpijskie w Qingdao), Grand Prix Formuły 1 w Singapurze w 2009 r., Krajowe mecze 2009 w Shandong, Azjatyckie Igrzyska w Guangzhou w 2010 r., młodzieżowe igrzyska w Singapurze w 2010 r., azjatyckie gry plażowe w 2012 r. w Haiyang, Shandong, azjatyckie mistrzostwa piłki nożnej w Azji w 2013 r., młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie 2014 i tenisowe mistrzostwa Wuhan w 2014 i 2015 r. Teraz nasza firma uzyskała certyfikat z CNAS (China National Accreditation Service for Conformity Assessment), od IFAI (Industrial Fabrics Association International), jak również z certyfikatu TUV, certyfikatu jakości CE i certyfikatu ISO2000. Poza tym nasz znak handlowy T & C TENT został oceniony jako "słynny znak handlowy Guangdong". Poświęcamy się pięknym namiotom i wysokiej jakości assuarance. T & C Tent tworzy cudowną przestrzeń dzięki skrupulatnym staraniom.

Historia

T & C namiot, Ltd., została założona w 2005 roku, która jest dużym przedsiębiorstwem namiot, które specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i wynajmu dużych namiotów. Teraz mamy ponad 500 pracowników i założyliśmy Dział Projektowy, Dział Produkcji, Dział Marketingu, Dział Inżynierii i Dział Magazynowania. Nasza fabryka obejmuje powierzchnię 23 000 metrów kwadratowych w dzielnicy Nansha, w Kantonie i ma łatwy dostęp do transportu lotniczego, morskiego i lądowego. Poza tym nasza firma jest dostępna dla ponad 20 prowincji i miast na całym świecie, a nasze produkty zostały sprzedane do 76 krajów na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej, Południowej, Austrii, Afryce, Europie i Azji Południowo-Wschodniej i tak dalej

Usługa

1. Oferujemy roczną gwarancję na wszystkie sprzedawane produkty. W ramach okresu gwarancyjnego oferujemy bezpłatną naprawę na miejscu. Jednocześnie zaoferujemy płatną usługę w przypadku następujących okoliczności.
A. Szkody powstałe w wyniku sztucznego zachowania lub nieodpartego zjawiska naturalnego;
B. Awaria lub uszkodzenie spowodowane niewłaściwą obsługą;
C. Awaria lub uszkodzenie spowodowane transformacją, dekompozycją i montażem produktów.
2. Po otrzymaniu zawiadomienia o naprawie, przybędziemy na miejsce w ciągu siedmiu dni roboczych i uregulujemy problem.
3. Użytkownik może skonsultować się z pokrewnymi pytaniami technicznymi za pośrednictwem telefonu posprzedażowego i otrzymać konkretne rozwiązanie. Usługi biznesowe

Nasz zespół

Nasza firma posiada ponad 500 pracowników i założyła Dział Projektowania, Dział Produkcji, Dział Marketingu, Dział Inżynierii i Dział Magazynowania. Nasza fabryka obejmuje powierzchnię 23 000 metrów kwadratowych w dzielnicy Nansha, w Kantonie i ma łatwy dostęp do transportu lotniczego, morskiego i lądowego. Poza tym, nasza firma jest dostępna dla ponad 20 prowincji i miast w kraju, a nasze produkty zostały sprzedane do 76 krajów na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej, Południowej, Austrii, Afryce, Europie i Azji Południowo-Wschodniej i tak dalej.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Pozostało znaków(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->