Namiot na świeżym powietrzu, trzymaj się z dala na dzień

July 14, 2017

najnowsze wiadomości o firmie Namiot na świeżym powietrzu, trzymaj się z dala na dzień
Wiosną pierwszego sezonu, a odzyskanie wszystkich rzeczy jest najbardziej odpowiednie do uprawiania na świeżym powietrzu! Ale pogoda wiosenna jest zmienna, tzw. "Pogoda jest nieprzewidywalna", jeśli napotkasz deszczowy dzień, minuty, aby stworzyć idealne na świeżym powietrzu! Namiot może być dla Ciebie wyeliminować takie obawy! "W namiocie do zjednoczenia, jego zimą i latem!"
Niezależnie od tego, czy chodzi o działalność komercyjną, działalność usług publicznych, imprezy czy organizacje biznesowe, wycieczki rodzinne, namioty na świeżym powietrzu, można dostosowywać się do różnych potrzeb, tworząc różne style i różne rozmiary namiotu.
Namiot na przyjęcia na świeżym powietrzu jest szeroko stosowany, wewnętrzna konfiguracja: podłoga, dywan, kurtyna, klimatyzacja, lampa rtęciowa 5P, latarnia, akustyka, biurko, stół, krzesło, krzesło, VIP gości toalety przenośne i inne urządzenia, Potrzeby działań!
Na zewnątrz na wiosnę jest bardziej ekscytujące niż wyobrazić! Pomyśl poza bliską naturą, ale niemożliwe jest zbudowanie domu, a namiot może osiągnąć! Mówiąc o zajęciach na świeżym powietrzu i więcej namiotów z oh!
Namioty namiotowe wynajem i budowanie kompleksowej obsługi, skontaktuj się z nami, niestandardowe spersonalizowane namioty imprezowe, otwarte zajęcia otwarte zwiedzanie!
Namioty w stylu europejskim lub namioty sferyczne, namioty z różnymi opcjami!
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Pozostało znaków(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->