Dom Aktualności

Otwórz namiot z namiotem

Orzecznictwo
dobra jakość Namioty weselne na sprzedaż
dobra jakość Namioty weselne na sprzedaż
Opinie klientów
To dobrze, jak się spodziewałem

—— Paweł

Sprzedawczyni naprawdę mili i pomocni, chętnie widzieć produkty zamówione z firmy T & C Tent, mam nadzieję, że następna współpraca.

—— Zabijaka

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Otwórz namiot z namiotem
Otwórz namiot z namiotem
Teraz, z namiotami do turystyki, stał się rodzajem mody, "namiotową trasą" na rynku stopniowo, powstała seria klubu outdoorowego, klubu samochodowego, klubu outdoorowego, klubu wspinaczkowego.
Wzrost uczestników tour namiotu, w pełni odzwierciedla tęsknotę za dzikim życiem, pragnienie niezakłóconych stanów, a to "model DIY" jest bardzo atrakcyjny, może osiągnąć rozrywkę, fitness i inne cele.
Chociaż komfort hotelu jest lepszy, ale niektórzy wybierają nie jest tradycyjnym celem turystycznym, tradycyjne zakwaterowanie w hotelach może nie mieć wyboru, ponieważ zakwaterowanie namiotowe jest dobrym przeżyciem.
Wobec rynku turystyki namiotowej, obszar jak "powitać", stał się musi stawić czoła temu problemowi. Podczas opracowywania produktów do zwiedzania namiotów, odpowiednie malownicze miejsca muszą wzmocnić budowę infrastruktury wspierającej, mogą być wyznaczone do utworzenia wielu miejsc namiotowych, terenów campingowych. Hangzhou, West Lake był kiedyś uwięziony przez chaos namiotu, a czasami scena jest również sporem z turystami. W 2007 r., Na zachód jeziora malownicze strefy w West Lake Maple Park, Yang Lin uczynił Orioles Śpiewając w Willows wuguitan blok, Dingjiashan trawnik 10 dzielnic namiotowych, obszar około 40 tysięcy metrów kwadratowych, namiot mess z sprawnie wykonane lub łatwo rozwiązać problem .
Starszy pawilon powiedział: "Ci z nas, którzy grają w namioty, nazywani są namiotami homofonicznymi, bawiąc się ze skałą i punkiem" ogólna miłość, chodźcie za linią, chyba że jest dobry pomysł, inaczej nie chcemy się z malowniczym miejsce."
W pewnym sensie, na rynku turystycznym namiotów, spersonalizowane inicjatywy marketingowe są szczególnie ważnymi scenami. To, niektóre malownicze miejsca cicho życie. Zwracam uwagę, że strona skupująca grupy, malownicze miejsce w kwestii "karty pasażerskiej". Trzymaj tę kartę, uczestnicy turnieju namiotowego mają dostęp nie tylko do malowniczych miejsc, ale również mogą uczestniczyć w łodziach wodnych, łodziach okrętowych, łucznictwie i wielu innych projektach rozrywkowych. Jest to również dobry pomysł.
Pub Czas : 2017-07-14 10:05:16 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
T&C TENT CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Ben

Tel: 86--18026425562

Faks: 86-020-39048997

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->