Naturalny piękny fioletowy romantyczny namiot ślubny

July 14, 2017

najnowsze wiadomości o firmie Naturalny piękny fioletowy romantyczny namiot ślubny
Naturalne i komfortowe środowisko naturalne, odprężona i ciepła atmosfera, atmosfera pięknej ceremonii ślubnej ...... Namiot Ślubny niedawno odbył się w Phoenix gorącej wiosny nie tylko pozwolić oblubieńcowi i młodej Lin Linda pamiętnej, ale także dla wielu krewnych i Przyjaciele je przeprowadzili.
Określając styl ślubny, pan Lin wymyślił się do środowiska Phoenix Spa, powiedział: potrzebujemy tylko 8 stołów bankietowych, w rzeczywistości wiele hoteli może spotkać się. Ale atmosfera jest wyjątkowa i mamy nadzieję, że mają inny rodzaj ślubu ". Rozumie się, że pan Lin i Linda są Zhejiang, Wenzhou, Xiangyang jest obecnie w branży, Linda powiedziała:" to nie tylko dwie My, dwie rodziny. Wielu krewnych przyjechało, aby wziąć udział w domu, więc dzień po ślubie zarezerwowaliśmy również dwa zestawy willi dla każdego na odpoczynek, podczas gdy wszyscy goście mają gorące bańki ".
Caroline ślubny planista Miki Wendy i wesele jest zdefiniowany jako romantyczny, estetyczny styl, stylowa atmosfera sceny trzy fioletowe tło, fantastyczny minimalistyczny powitanie, uroczy lassa powietrza ...... Ślub, para będzie Wenzhou celnych i Xiangyang Zwyczaje są połączone przez nową imprezę weselną doprowadziło 8 osób do przewodnika szczęśliwej pary drogi. Matka panny młodej dla córki, aby wziąć zasłonę, gdy łzy, oczyszczenie śpiewa "Chętnie" wyglądać wspaniale, gdy dotknął obecność wszystkich ludzi.
Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ben
Tel : 18026425562
Faks : 86-020-39048997
Pozostało znaków(20/3000)
Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->