Dom Aktualności

Naturalny piękny fioletowy romantyczny namiot ślubny

Orzecznictwo
dobra jakość Namioty weselne na sprzedaż
dobra jakość Namioty weselne na sprzedaż
Opinie klientów
To dobrze, jak się spodziewałem

—— Paweł

Sprzedawczyni naprawdę mili i pomocni, chętnie widzieć produkty zamówione z firmy T & C Tent, mam nadzieję, że następna współpraca.

—— Zabijaka

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Naturalny piękny fioletowy romantyczny namiot ślubny
Naturalny piękny fioletowy romantyczny namiot ślubny
Naturalne i komfortowe środowisko naturalne, odprężona i ciepła atmosfera, atmosfera pięknej ceremonii ślubnej ...... Namiot Ślubny niedawno odbył się w Phoenix gorącej wiosny nie tylko pozwolić oblubieńcowi i młodej Lin Linda pamiętnej, ale także dla wielu krewnych i Przyjaciele je przeprowadzili.
Określając styl ślubny, pan Lin wymyślił się do środowiska Phoenix Spa, powiedział: potrzebujemy tylko 8 stołów bankietowych, w rzeczywistości wiele hoteli może spotkać się. Ale atmosfera jest wyjątkowa i mamy nadzieję, że mają inny rodzaj ślubu ". Rozumie się, że pan Lin i Linda są Zhejiang, Wenzhou, Xiangyang jest obecnie w branży, Linda powiedziała:" to nie tylko dwie My, dwie rodziny. Wielu krewnych przyjechało, aby wziąć udział w domu, więc dzień po ślubie zarezerwowaliśmy również dwa zestawy willi dla każdego na odpoczynek, podczas gdy wszyscy goście mają gorące bańki ".
Caroline ślubny planista Miki Wendy i wesele jest zdefiniowany jako romantyczny, estetyczny styl, stylowa atmosfera sceny trzy fioletowe tło, fantastyczny minimalistyczny powitanie, uroczy lassa powietrza ...... Ślub, para będzie Wenzhou celnych i Xiangyang Zwyczaje są połączone przez nową imprezę weselną doprowadziło 8 osób do przewodnika szczęśliwej pary drogi. Matka panny młodej dla córki, aby wziąć zasłonę, gdy łzy, oczyszczenie śpiewa "Chętnie" wyglądać wspaniale, gdy dotknął obecność wszystkich ludzi.
Pub Czas : 2017-07-14 10:18:05 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
T&C TENT CO.,LIMITED

Osoba kontaktowa: Mr. Ben

Tel: 86--18026425562

Faks: 86-020-39048997

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->